• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Державна програма щодо реалізації засад антикорупційної політики в Україні

Державна програма щодо реалізації засад антикорупційної політики в Україні - з повним текстом можна ознайомитись тут

Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів - з текстом можна ознайомитись тут

З метою забезпечення виконання комплексу заходів у загальноосвітніх навчальних закладах щодо вивчення питань, пов'язаних з корупцією, у Нижньосірогозькому закладі ПЗСО було проведено ряд заходів.

З метою розширення знань здобувачів освітнього процесу про свої права у закладі були проведені круглі столи з учнями 8-их кл. та їх батьками «Права дітей та обов’язки батьків» (лютий, соціальний педагог Сапун О.О.); відеоуроки «Правова абетка» переглянули учні 3-х класів (січень). Бесіду «Адміністративна відповідальність підлітків» з учнями 9 кл. провів інспектор ювенальної превенції сектору превенції Нижньосірогозького ВП Каховського ВП ГУНП в Херсонській області Оніщенко Ю.Д.. Сапун О.О. організувала зустріч із 7-класниками з теми «Підлітки мають знати свої права». Міні-тренінг «Дорослі діти: права, обов’язки, відповідальність» провела з учнями 10 кл. практичний психолог Махрова І.О., а учнів 4-А запросила на урок-подорож у Країну права «Я маю право» (березень).

Класними керівниками також проведено ряд зустрічей: на круглий стіл «Батьки і діти: взаємні права та обов’язки» класний керівник 6-Б Пантелей Г.Г. запросила інспектора ювенальної превенції Оніщенка Ю.Д. та практичного психолога школи Махрову І.О. (січень). Кальян Т.М., класний керівник 4-А, разом зі спеціалістом бюро безоплатної правової допомоги та районних відділів Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Садловською О. провела заняття «Правове виховання. Погані вчинки та моя відповідальність» (лютий), на якому учні переглядали анімаційні фільми та відповідали на запитання.

Члени колективу у січні переглянули презентацію «Структура антикорупційних органів України», під час якої ознайомилися зі структурою та повноваженнями Національної ради з питань антикорупційної політики, Національного антикорупційного бюро України , Національного агентства з питань запобігання корупції, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Державного бюро розслідувань та Вищого антикорупційного суду. З метою утвердження права кожної дитини на рівний доступ до освіти педагоги пройшли онлайн курси «Недискримінаційний підхід в навчанні» та «З учнями про освіту та кар’єру».

Кiлькiсть переглядiв: 1303

Коментарi

Новини

Календар

Попередня Вересень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930