ГРАФІК ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ У 2016 Р.

з 12 по 21 травня

Математика

Українська мова

Літературне читання

Поради учням щодо підготовки та складання державної підсумкової атестації

.Заздалегідь поставте перед собою мету, яка вам під силу. Пам’ятайте, що ніхто не може завжди бути досконалим.

· Не бійтесь помилок. Не помиляється той, хто нічого не робить. Ті люди, які налаштовані на успіх, досягають у житті значно більшого, ніж ті, які намагаються уникати невдач. · Під час підготовки до державної підсумкової атестації чергуйте розумову діяльність із руховою. Пам’ятайте увага і концентрація слабшають, якщо довго займатися одноманітною роботою. · Для активної роботи мозку потрібно багато рідини, тому більше пийте простої або мінеральної води, зеленого чаю.

· Дотримуйтесь режиму сну і відпочинку. Напередодні державної підсумкової атестації ляжте раніше спати.

· Перед тим, як розпочинати виконувати атестаційну роботу, зосередьтеся, розслабтеся і заспокойтеся. Пам'ятайте, що розслаблена зосередженість набагато ефективніша, ніж напружена увага.

Під час державної підсумкової атестації учням заборонено:

1. Заважати одне одному, спілкуватися, передавати різні предмети тощо.

2. Задавати учителю запитання, що стосуються змісту атестаційних завдань. 3. Виходити з аудиторії по декілька осіб (виходити дозволяється лише по одному). 4. Виносити за межі аудиторії бланки та проштамповані аркуші. 5. Користуватися мобільними телефонами, фото- і відеоапаратурою, друкованими й рукописними матеріалами (підручниками, посібниками, конспектами), що можуть бути використані як додаткові джерела інформації, необхідної для виконання атестаційної роботи.

Кiлькiсть переглядiв: 197

Коментарi