/Files/images/NOHBIxRxN8Y.jpg5 кл

Ви думаєте, що навчатися -не цікаво?? Навпаки!!

Чи доводилось вам протягом уроку побувати одразу на 4 предметах і провести 4 досліди? А ви зустрічались одразу з представниками близько 2 десятків професій?

Ні?? Значить, Ви не навчаєтесь у НАШІЙ школі! Адже саме тут уроки проходять надзвичайно цікаво, весело і пізнавально!!

Знайомтесь!

У 5 кл. під час уроку природознавства працювали водночас 4 вчителі! Під час вивчення теми "Природні явища" з Ларисою Семенівною Пендак учні змогли прийняти участь в біологічних, хімічних та фізичних дослідах. Їм у цьому допомогли вчителі Пантелей Г.Г., Кальчик І.В., Вишевецька Л.М. Ганна Григорівна знайомила зі світом живих рослин та їх реакцією на подразнення, Ірина Вікторівна показувала як хімічні процеси змінюють кольори осіннього листя та літніх ягід, Людмила Миколаївна демонструвала магнітні поля та явище статичного елеткрики. Урок пройшов справді на "Ура!".

/Files/images/N7ebrl0rnvA.jpg5 кл

/Files/images/U0lfC_7wUZ4.jpg5 кл

Можливо в якійсь школі уроки біології можуть бути нудними, але це - не про нашу школу де вчителем біології є Пантелей Ганна Григорівна. Бо хіба ще десь під час вивчення, начебто простої, теми "Черви. Їх значення" ,учні зможуть побувати у ролях кухарів, офіціантів, бібліотекарів, спеціалістів ветеринарної служби, лаборантів, науковців, редакторів, перекладачів, лікарів, фітотерапевтів, рекламних агентів тощо? Учням 8-х класів пощастило побувати в багатьох ролях. Вони досліджували літературу, готували виступи, проводили дослідження безхребетних під мікроскопом, створювали агітаційні матеріали та памятки-попередження, готували лікувальні напої тощо. Роль перекладачів допомагала опановувати вчитель російської мови Пшенична Ірина Анатоліївна, яка допомогала учням розрізнити науковий та науково-популярний стиль та перекладати тексти памяток російською мовою. Закінчився урок створенням науково-популярного журналу про червів. Мабуть , 8-класники стали справжніми фахівцями цього класу безхребетних! Побажаємо їм подальших успішних досліджень!

/Files/images/Hhm2uvd4GXg.jpg8 кл /Files/images/-xMP708xeGo.jpg8 кл

Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi