«Людина починається з добра»

/Files/images/mo_vchitelv_nozemno_movi_ta_zarubjno_lteraturi/SAM_2400.JPG13 вересня 2018 року у 6-Б класі пройшла виховна година присвячена 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського «Людина починається з добра». Метою заходу було ознайомити учнів із біографією

В. О. Сухомлинського; формувати уявлення про доброту, чуйність і уважність; вчити спостерігати, робити висновки; виховувати любов до батьків, до рідного краю, до праці. Діти взяли активну участь у дискусії з приводу актуальності «10 правил чого не можна робити», складених великим педагогом у минулому столітті. Учасники дискусії дійшли висновку, що ці правила будуть актуальними завжди, адже в них ідеться про вічні істини.

«Тиждень без телефону у школі»

З 5 по 9 листопада учні 6-Б класу взяли участь у акції «Тиждень без телефону у школі». Протягом зазначеного часу учні на перервах мали знайти альтернативні телефонові забави. Хлопці грали у футбол та шахи, дівчатка ініціювали гру «Поле чудес» та спілкувалися з однокласниками.

На виховній годині 9.11 учні обговорили результати проведеного експерименту і дійшли висновку , що життя без гаджетів не менш цікаве. Але пропозицію зробити таку акцію безстроковою підтримали лише 10 учнів. З метою формувати в учнів духовні та сімейні цінності, профілактики комп’ютерної та ігрової залежності класний керівник прочитала їм «Казку про хлопчика і телефон».

У ході дискусії учні зрозуміли, що життя- швидкоплинне і треба знаходити час для рідних людей і корисних справ.

Збережемо нашу землю блакитною і зеленою!

У 6-А класі Пшенична І.А. провела інсценівку "Збережемо нашу землю блакитною і зеленою".

Учні розповіли про причини забруднення навколишнього середовища в Україні, їх наслідки. За допомогою інсценівки змогли наголосити на тому, що ми лише маленька частинка природи і повинні керуватися її законами і правилами у повсякденному житті для оздоровлення екологічної ситуації в Україні!

Екологічна ситуація в Україні, яка формувалась впродовж тривалого часу через нехтування об’єктивними законами розвитку і відтворення природних геосистем, характеризується як кризова. Територія України відзначається надмірним техно- і антропогенним навантаженням на природне середовище та високим ступенем його забруднення.

Всесвітній день води!

/Files/images/mo_vchitelv_nozemno_movi_ta_zarubjno_lteraturi/шитпшжин.jpgУ рамках Всесвітнього дня води вчителі іноземної філології та зарубіжної літератури провели ряд заходів, спрямованих на те, щоб спонукати учнів до бережливого ставлення дітей до водних ресурсів планети.

Учні Щеглової Л.О. (9-А, 9-Б кл.) підготували кросворди, ребуси, загадки. Це були творчі проекти учнів, які допомогли підсумувати вивчений матеріал за темою "Довкілля".

Кичук Л.В. провела з учнями 6-А і 6-Б кл. пізнавально-розважальне заняття "What is important?" Діти розгадували кросворд "What is life", виконали пісню "Water is everything" і переглянули відеоролик "Importance of water". У ході дискусії вони довели необхідність щоденного вживання чистої води і раціонального її використання повсякденному житті.

Кiлькiсть переглядiв: 1074

Коментарi