• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • набір до 10 класу

До уваги батьків майбутніх десятикласників (набір у 10-й клас на 2020-2021 н.р.)

На 15.06.2020 р. до 10-го класу зараховано 24 учні. Профільний предмет "українська мова"

Кількість вільних місць: 6

Згідно Листа МОН № 1/9-182 від 31.03.20 року "Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти" та Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (переглянути, розділ ІІ, п.4) у зв'язку з обмежувальними заходами у звязку з карантином
набір до 10-го класу вібувається у такому порядку:

1. Мінімально можливий термін подання необхідних документів : з 25 травня по 15 червня. У зв’язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни може бути змінено.

2. Зарахування до 10 класу закладу освіти відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу цього ж закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому.

3. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються шляхом конкурсу , якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня перевищує загальну кількість місць у класі.

У разі відповідності кількості заяв вільним місцям у класі конкурс не проводиться. У такому випадку наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.

4. ШАНОВНІ БАТЬКИ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО для зарахування вашої дитини на вільні місця (згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти - переглянути , розділ І, п.4) ВИ ПОВИННІ НАДАТИ СКАНКОПІЇ (на електронну пошту школи nszosh@ukr.net) АБО після повернення закладу освіти до звичного режиму діяльності - КСЕРОКОПІЇ наступних документів:

1) заява про зарахуванн. До заяви додаються:

2) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

3) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

4) оригінал або копія відповідного документа про освіту (свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти).

5) У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психологопедагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психологомедико-педагогічної консультації.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ ПРО ОБОВ'ЯЗКОВІСТЬ НАДАННЯ КАРТКИ ЩЕПЛЕННЯ ДИТИНИ (згідно ст.15 ЗУ "Про захист населення від інфекційних хвороб") - переглянути закон на сайті Верховної Ради -> тут

У випадку відсутності у вашої дитини вказаного документу, дитина буде зарахована до закладу, але не допущена до навчання у приміщенні закладу. Батьки мають право обрати інші форми - дистанційне або індивідуальне (сімейне) - навчання.

Кiлькiсть переглядiв: 287

Коментарi

Новини

Календар

Попередня Грудень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031