• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • набір до 10 класу

До уваги батьків майбутніх десятикласників (набір у 10-й клас на 2021-2022 н.р.)

Кількість вільних місць: 60

Згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (переглянути, розділ ІІ, п.4) у зв'язку з обмежувальними заходами у звязку з карантином
набір до 10-го класу вібувається у такому порядку:

1. Мінімально можливий термін подання необхідних документів : з 25 травня по 15 червня. У зв’язку з можливим подовженням тривалості освітнього процесу зазначені вище терміни може бути змінено.

2. Зарахування до 10 класу закладу освіти відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу цього ж закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому.

3. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються шляхом конкурсу , якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня перевищує загальну кількість місць у класі.

У разі відповідності кількості заяв вільним місцям у класі конкурс не проводиться. У такому випадку наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.

4. ШАНОВНІ БАТЬКИ, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО для зарахування вашої дитини на вільні місця (згідно Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти - переглянути , розділ І, п.4) ВИ ПОВИННІ НАДАТИ такі документи:

1) заява про зарахування. До заяви додаються:

2) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);

3) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;

4) оригінал або копія відповідного документа про освіту (свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти).

5) У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психологопедагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психологомедико-педагогічної консультації.

Батьки мають право різні форми навчання: інституційне очне або індивідуальне (екстернат, сімейне)

Кiлькiсть переглядiв: 1686

Коментарi