Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

Богданевич Злата, 4-А - ІІІ місце, «Математика»

Гритчина Анна, 4-А - ІІ місце, «Українська мова та література»

Кишкань Єлизавета, 4-А – І місце, «Англійська мова», І місце, «Природознавство», І місце, «Математика», І місце, «Російська мова та література»

Лобанова Софія, 4-А – І місце, «Англійська мова» , ІІІ місце, «Російська мова та література»

Ляшко-Міненко Арсеній, 4-А – ІІ місце, «Природознавство»

Мартинюк Павло, 4-Б – ІІ місце, «Російська мова та література», ІІ місце, «Математика»

Циркуль Сергій, 4-Б - ІІІ місце, «Математика»

Гуменюк Анастасія, 4-Б – ІІ місце, «Англійська мова», ІІ місце, «Українська мова та література»

Лопухова Поліанна, 4-Б - І місце, «Українська мова та література»

Полівода Аліна, 4-Б – ІІ місце, «Природознавство»

Носова Аврора, 4-В – ІІІ місце, «Природознавство»

Міронов Айказ, 4-В – ІІ місце, «Математика»

Штефюк Дар’я, 4-В - ІІІ місце, «Українська мова та література»

Філатова Рената, 5-А - І місце, «Українська мова та література», І місце, «Російська мова та зарубіжна література»

Бойко Софія, 5-А - І місце, «Українська мова та література», ІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»,

Москаленко Анастасія, 5-А - ІІ місце, «Українська мова та література», І місце, «Російська мова та зарубіжна література»

Ткачук Єгор, 5-А - І місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІ місце, «Українська мова та література»

Сабадаш Сергій, 5-А - ІІ місце, «Українська мова та література»

Саблін Євген, 5-А - ІІІ місце, «Українська мова та література»

Кривчик Данііл, 5-А - ІІІ місце, «Українська мова та література», ІІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»

Разінков Назар, 5-А - ІІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»

Гомон Влада, 5-Б – І місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІ місце, «Англійська мова», ІІ місце, «Українська мова та література»

Гречко Дар’я, 5-Б - ІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»,

Кузнєцова Богдана, 5-Б – І місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІ місце, «Англійська мова», ІІ місце, «Українська мова та література»

Лук’янова Дар’я, 5-Б - ІІ місце, «Українська мова та література» , ІІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»

Луців Аліна, 5-Б - ІІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»

Проскурняк Аліна, 5-Б - ІІ місце, «Українська мова та література», ІІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»

Кривіцька Юлія, 6-А – І місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІІ місце, «Англійська мова», ІІІ місце, «Біологія», ІІ місце, «Українська мова та література»

Сташко Валерія, 6-А - ІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІІ місце, «Біологія», ІІІ місце, «Українська мова та література»

Величко Валентина, 6-А - ІІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІІ місце, «Українська мова та література»

Наймалюк Дар’я, 6-А - І місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІІ місце, «Українська мова та література»

Пашко Вікторія, 6-Б – І місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІІ місце, «Англійська мова», ІІІ місце, «Біологія»

Величко Олена, 6-Б – ІІІ місце, «Українська мова та література»

Загородня Олена, 6-Б - ІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»

Пшенична Ангеліна, 6-Б - ІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»

Пшенична Ангеліна, 6-Б – ІІІ місце, «Українська мова та література»

Задернівська Таїсія, 6-Б – ІІІ місце, «Українська мова та література»

Пономарьова Марія, 6-Б – ІІІ місце, «Українська мова та література»

Міщенко Анна, 6-Б - ІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»,

Пожидаєв Сергій, 6-Б – І місце, «Математика»

Гурчик Олена, 7 кл. – ІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІІ місце, «Історія»

Даховник Софія, 7 кл. – І місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІІ місце, «Математика»

Жданова Єлизавета, 7 кл. – ІІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІ місце, «Українська мова та література»

Новіков Євген, 7 кл. – ІІІ місце, «Математика»

Перепросов Іван, 7 – ІІ місце, «Математика», ІІІ місце, «Українська мова та література», ІІІ місце, «Історія»

Альохіна Олена, 8-А – І місце, «Біологія», І місце, «Географія», І місце, «Історія», І місце, «Українська мова та література», ІІІ місце, «Математика», ІІ місце, «Трудове навчання»

Дежкін Давид, 8-А - ІІІ місце, «Біологія», ІІІ місце, «Фізика»

Пилипець Єлизавета, 8-А - ІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІІ місце, «Біологія», ІІІ місце, «Фізика»

Пшенична Валентина, 8-А - ІІ місце, «Трудове навчання»

Спесівцев Микола, 8-А – ІІ місце, «Математика», ІІ місце, «Історія», ІІІ місце, «Інформаційні технології» , ІІІ місце, «Фізика», ІІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»

Тимоник Євген, 8-А – ІІІ місце, «Фізика», ІІІ місце, «Математика»

Яцина Карина, 8-А - ІІІ місце, «Біологія»

Мелешко Олександр, 8-Б – ІІ місце, «Географія», ІІ місце, «Хімія», ІІ місце, «Історія», ІІ місце, «Українська мова та література», ІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»,

Кравченко Анна, 9-А – ІІ місце, «Біологія», ІІ місце, «Інформаційні технології»

Курбанова Анастасія, 9-А - ІІ місце, «Трудове навчання»

Сабадаш Юля, 9-А – І місце, «Біологія», ІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література» , ІІІ місце, «Математика», ІІІ місце, «Інформаційні технології», ІІ місце, «Трудове навчання»

Югай Ангеліна, 9-А – ІІ місце, «Біологія», ІІ місце, «Трудове навчання» , ІІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»,

Конюх Сергій, 9-Б – ІІ місце, «Хімія», ІІ місце, «Історія», ІІІ місце, «Біологія»

Задерновський Микита, 9-Б - ІІІ місце, «Російська мова та зарубіжна література»,

Немикін Максим, 9-Б – ІІ місце, «Правознавство», ІІІ місце, «Географія», ІІІ місце, «Біологія»

Пономаренко Євгенія, 9-Б – І місце, «Математика», ІІ місце, «Українська мова та література»

Савченко Ерік, 9-Б – І місце, «Математика», І місце, «Англійська мова», І місце, «Правознавство», ІІІ місце, «Географія», ІІ місце, «Інформаційні технології»

Харкевич Ізабелла, 9-Б. – І місце, «Російська мова та зарубіжна література», ІІ місце, «Українська мова та література», ІІІ місце, «Біологія»

Шкарупа Микита, 9-Б – ІІ місце, «Історія», ІІІ місце, «Географія»,

Шматкова Інна, 9-Б – ІІ місце, «Інформаційні технології»

Гуменюк Владислав, 10 кл. – ІІ місце, «Українська мова та літератури», ІІ місце, «Біологія», ІІІ місце, «Географія», ІІІ місце, «Біологія», ІІ місце, «Історія»

Марчук Анастасія, 10 кл. – І місце, «Біологія», ІІІ місце, «Екологія» , ІІ місце, «Історія»

Проскурняк Володимир, 10 кл. – ІІ місце, «Хімія», ІІІ місце, «Біологія»

Сопін Андрій, 10 кл. – ІІІ місце, «Історія», ІІІ місце, «Технології»

Соса Яна, 10 кл. - ІІ місце, «Трудове навчання»

Васильчук Анастасія, 11 кл. – І місце, «Географія», ІІІ місце, «Історія»

Гаврилова Аліна, 11 кл. – І місце, «Біологія», І місце, «Економіка», ІІІ місце, «Історія»

Гришин Дмитро, 11 кл. – І місце, «Українська мова та література»

Качкарова Юлія, 11 кл. – І місце, «Українська мова та література», І місце «Економіка», ІІ місце, «Англійська мова», ІІ місце, «Хімія», ІІ місце, «Біологія», ІІІ місце, «Математика», ІІ місце, «Історія» , ІІ місце, «Астрономія».

Маркушина Олена, 11 кл. – І місце, «Технології»

Петренко Юлія, 11 кл. – ІІ місце «Економіка»

Чепелюк Юлія, 11 кл. – І місце, «Фізика», ІІІ місце, «Історія»

Чурюканов Данило, 11 кл. – ІІІ місце, «Інформатика», ІІ місце, «Технології»
Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi