Гуменюк Анастасію, ученицю 6-Б кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Дослідники довкілля» (Розділ «Ліс»), кер.Пантелей Г.Г.;
- Носову Аврору, ученицю 6-Б кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Дослідники довкілля» (Розділ «Ліс»), кер.Пантелей Г.Г.;
- Прокопюка Олександра, учня 6-Б кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Дослідники довкілля» (Розділ «Ліс»), кер.Пантелей Г.Г.;
- Потєряєву Поліну, ученицю 6-Б кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Дослідники довкілля» (Розділ «Ліс»), кер.Пантелей Г.Г.;
- Харкевич Ізабеллу, ученицю 11 кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі журналістських творів «Погляд юних» (Номінація «Нарис», Вікова категорія 9-11 класи»), кер. Пендак Л.С.;
- Альохіну Олену, ученицю 10 кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі дослідницьких проектів Дистанційної творчої лабораторії «Юний дослідник» (Напрям «Біологія», розділ Валеологія та основи здоровя;), кер.Пантелей Г.Г.
І місце – Альохіну Олену, ученицю 10 класу Нижньосірогозького закладу ПЗСО, тема дослідження «Вплив гаджетів на живий організм», секція «Біологія людини», керівник Пантелей Г.Г.
І місце - Кривіцьку Юлію, ученицю 9 класу Нижньосірогозького закладу ПЗСО, тема роботи «Дослідження багаторічних дерев у селищі Нижні Сірогози», секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», керівник Пантелей Г
- Прокопюка Олександра, учня 6 кл., за зайняте ІІ місце з математики,
- Кишкань Єлизавету, ученицю 6 кл., за зайняте ІІ місце з математики,
- Кузнєцову Богдану, ученицю 7 кл., за зайняте ІІ місце з математики,
- Філатову Рінату, ученицю 7 кл, за зайняте ІІІ місце з української мови та літератури,
- Сташко Валерію, ученицю 8 кл, за зайняте ІІІ місце з біології,
- Кривицьку Юлію, ученицю 8 кл, за зайняте ІІ місце з біології,
- Овраменко Тетяну, ученицю 9 кл, за зайняте ІІІ місце з історії, за зайняте ІІ місце з трудового навчання,
- Перепросова Івана, учня 9 кл, за зайняте ІІІ місце з основ правознавства,
- Квочко Юлію, ученицю 9 кл, за зайняте ІІ місце з російської мови,
- Новікова Євгена, учня 9 кл, за зайняте ІІІ місце з інформаційних технологій,
- Жданову Єлизавету, ученицю 9 кл, за зайняте ІІІ місце з біології,
- Мелешка Олександра, учня 10 кл, за зайняте ІІ місце з географії з краєзнавством,
- Дежкіна Давида, учня 10 кл, за зайняте ІІІ місце з історії, за зайняте ІІ місце з математики,
- Альохіну Олену, ученицю 10 кл, за зайняте ІІІ місце з історії, за зайняте ІІ місце з екології, за зайняте ІІ місце з біології
- Спесівцева Миколу, учня 10 кл, за зайняте ІІІ місце з інформаційних технологій, за зайняте ІІІ місце з математики, за зайняте ІІІ місце з англійської мови
- Шкарупу Микиту, учня 11 кл, за зайняте ІІ місце з географії з краєзнавством, за зайняте ІІ місце з англійської мови
- Харкевич Ізабеллу, ученицю 11 кл, за зайняте ІІ місце з української мови та літератури,
- Кравченко Анну, ученицю 11 кл, за зайняте ІІ місце з екології, за зайняте ІІІ місце з біології,
- Савченко Еріка, учня 11 кл., за зайняте І місце з англійської мови, за зайняте ІІІ місце з математики,
- Жданову Марію, ученицю 4-Б класу, за зайняте ІІ місце (вч.Чебукіна Г.В.);
- Артеменка Єгора, учня 5-А класу, за зайняте ІІ місце (вч. Герасимова Л.В.);
- Кулініч Вікторію, ученицю 4-Б класу, за зайняте ІІІ місце (вч.Чебукіна Г.В.);
- Поліводу Аліну, ученицю 6-А класу, за зайняте ІІІ місце (вч.Піщемуха Т.В.).
У рамках Декади науки (01-11.10.2019 р.) у школі було організовано проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (далі -Олімпіад) для відповідних вікових категорій школярів (4 клас, 5-7 класи, 8-11 класи). З метою розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді були залучені учні молодших класів (4 кл.).
№ п/п | Предмет | Кількість учасників по класах | ||||||||||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Усього | З них зайняли | |||||
І | ІІ | ІІІ | Усього призових | |||||||||||
1. | Українська мова та література | 10 | 6 | 9 | 8 | 3 | 2 | 3 | 3 | 44 | 6 | 8 | 8 | 22 |
2. | Англійська мова | 8 | 6 | 6 | 4 | 4 | 3 | 2 | 3 | 36 | 5 | 7 | 12 | 24 |
3. | Математика | 13 | 7 | 7 | 4 | 1 | 5 | 3 | 4 | 44 | - | 5 | 18 | 23 |
4. | Хімія | - | - | - | 5 | 4 | 3 | 4 | 6 | 22 | 4 | 4 | 1 | 9 |
5. | Географія | - | - | 6 | 7 | 3 | 3 | 2 | 3 | 24 | 4 | 6 | 9 | 19 |
6. | Технології (трудове навчання) | - | - | 3 | 4+2 | 3+2 | 1 | - | - | 11+4 | 4 | 7 | - | 11 |
7. | Астрономія | - | - | - | - | - | - | - | 2 | 2 | - | - | 1 | 1 |
8. | Інформатика | 6 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 30 | - | 1 | - | 1 |
9. | Інформаційні технології | 6 | 6 | 4 | 5 | 5 | 3 | 4 | 2 | 35 | - | 3 | 6 | 9 |
10. | Фізика | - | - | - | - | 4 | 2 | 8 | 1 | 15 | 1 | 2 | 2 | 5 |
11. | Історія | - | 4 | 20 | 5 | 4 | 5 | 6 | 6 | 50 | 2 | 8 | 13 | 23 |
12. | Правознавство | - | - | - | - | - | 2 | - | - | 2 | - | 1 | - | 1 |
13. | Економіка | - | - | - | - | - | - | 1 | - | 1 | 1 | - | - | 1 |
14. | Природознавство | 10 | 12 | - | - | - | - | - | - | 22 | 4 | 3 | 5 | 12 |
15. | Біологія | - | - | 10 | 4 | 7 | 3 | 6 | 3 | 33 | 8 | 6 | 7 | 20 |
16. | Екологія | - | - | - | - | - | - | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | - | 4 |
17. | Російська мова та література | 10 | 7 | 8 | 9 | 7 | 3 | - | - | 44 | 12 | 11 | 7 | 30 |
Усього зайняли призових місць | 53 | 73 | 89 | 215 |
Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін за зайняті місця:
Барщевський Ілля – 4-А – ІІ місце «Англійська мова»
Вовк Мілада – 4-А – ІІІ місце «Англійська мова»
Вишнивецька Єлизавета - 4-Б – ІІ місце «Англійська мова», І місце «Українська мова», І місце «Природознавство»,
Дежкіна Августіна – 4-Б - ІІ місце «Українська мова», ІІІ місце «Природознавство»,
Дущенко Вероніка – 4-Б - ІІІ місце «Природознавство, ІІ місце «Російська мова»
Жданова Марія – 4-Б – І місце «Англійська мова», І місце «Українська мова», ІІІ місце «Математика», І місце «Російська мова»
Кишкань Андрій - 4-Б – І місце «Англійська мова», І місце «Українська мова», І місце «Природознавство», ІІ місце «Математика», ІІІ місце «Російська мова»,
Конюх Данило – 4-Б - І місце «Українська мова», І місце «Природознавство», ІІ місце «Математика»,
Кулініч Вікторія – 4-Б - ІІ місце «Природознавство», ІІ місце «Математика», І місце «Російська мова»
Маліновський Едуард – 4 – Б - ІІІ місце «Природознавство»,
Новікова Ганна – 4- Б – ІІ місце «Українська мова», ІІ місце «Російська мова»,
Пилипець Владіслава - 4-Б –ІІІ місце «Англійська мова», І місце «Українська мова», І місце «Природознавство», ІІІ місце «Математика», І місце «Російська мова»
Артеменко Єгор, 5-А – ІІІ місце, «Природознавство», ІІІ місце «Українська мова та література», ІІІ місце «Англійська мова»
Вагерич Поліна -5-А –ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Природознавство», І місце «Історія», ІІ місце «Російська мова та література»
Кулаков Євген, 5-А – І місце, «Історія», ІІІ місце «Українська мова та література», ІІ місце «Англійська мова»
Міщенко Артем, 5-А – ІІІ «Історія»
Савицький Данило, 5-А – ІІ місце «Історія», ІІІ місце «Російська мова та література», ІІІ місце «Англійська мова»
Сердюк Тетяна, 5-А – І місце «Російська мова та література»
Величко Олександра -5-Б – ІІІ місце «Математика», ІІІ місце «Російська мова та література»
Гаврилова Софія 5-Б - І місце «Російська мова та література»
Карапка Альона, 5-Б – ІІІ місце, «Природознавство»
Колесник Анна, 5-Б – ІІІ місце , «Інформаційні технології», ІІ місце «Природознавство», І місце «Російська мова та література», І місце «Англійська мова»
Табас Альбіна – 5-Б – І місце «Англійська мова»
Харченко Ілля - 5-Б – ІІІ місце «Математика»
Богданевич Злата, 6-А – ІІІ місце «Українська мова та література», І місце «Російська мова та література», ІІІ місце «Географія», ІІІ місце «Математика»
Гритчина Анна 6 –А- ІІ місце «Трудове навчання
Гришко Юлія, 6-А - ІІІ місце «Географія»
Кичук Олег, 6-А – ІІІ місце «Інформаційні технології»
Кишкань Єлизавета, 6-А – ІІІ місце, «Українська мова та література», ІІІ місце «Англійська мова», І місце «Трудове навчання» , ІІ місце «Історія», ІІІ місце «Математика»
Лобанова Софія 6-А - ІІІ місце «Географія», ІІІ місце «Історія»
Романенко Поліна 6-А – ІІ місце» Трудове навчання»
Сабадаш Мілана, 6-А - ІІІ місце «Російська мова та література», ІІ місце «Географія»
Сабадаш Олександра, 6-А – ІІІ місце «Російська мова та література», ІІІ місце «Географія»
Гуменюк Анастасія, 6-Б - І місце «Російська мова та література», ІІ місце «Географія», ІІІ місце «Англійська мова» , ІІ місце «Історія»
Прокопюк Олександр, 6-Б – ІІІ місце «Математика», І місце «Російська мова та література», ІІІ місце «Історія»
Бойко Софія, 7-А - ІІ місце «Російська мова та література»,
Іванова Валерія, 7-А - І місце «Російська мова та література», ІІ місце «Географія», ІІ місце «Трудове навчання»,
Кривчик Даніїл- 7-А – ІІІ місце «Інформаційні технології»,
Москаленко Анастасія, 7-А - ІІІ місце «Географія», ІІІ місце «Англійська мова»
Нестер Домініка, 7-А - ІІІ місце «Російська мова та література»,
Овраменко Анастасія, 7-А - ІІІ місце «Хімія»,
Сташко Юлія, 7-А - ІІ місце «Російська мова та література», ІІ місце «Трудове навчання»
Ткачук Єгор – 7-А – ІІІ місце «Англійська мова»
Філатова Рената – 7-А – ІІ місце «Українська мова та література», І місце «Російська мова та література», І місце «Географія»
Гомон Владислава -7-Б – ІІІ місце «Інформаційні технології», ІІІ місце «Українська мова та література», І місце «Російська мова та література», ІІ місце «Англійська мова»
Гречко Дар’я, 7-Б - ІІ місце «Російська мова та література» І місце «Трудове навчання»
Кузнєцова Богдана,7-Б – ІІІ місце «Математика», ІІІ місце «Українська мова та література», І місце «Географія», ІІ місце «Англійська мова»
Лук’янова Дар’я, 7-Б - І місце «Російська мова та література»
Проскурняк Аліна – 7- Б - ІІ місце «Трудове навчання».
Щербань Володимир -7-Б – ІІІ місце «Інформаційні технології»,
Богданова Марина, 8-А, ІІ-місце «Трудове навчання»
Величко Валентина, 8-А – ІІІ «Історія» ІІІ місце «Географія», ІІІ місце – «Фізика»
Кідрук Наталя, 8-А, ІІ місце «Трудове навчання»
Кривіцька Юлія, 8-А - І місце «Історія», ІІ місце «Фізика»
Міщенко Ганна, 8-А – ІІ «Історія», ІІІ місце «Географія»
Наймалюк Дар’я, 8-А - ІІ місце «Географія»
Наймалюк Денис, 8-А - ІІ місце «Хімія»,
Сташко Валерія 8-А – ІІІ місце «Математика», І місце «Історія», ІІІ місце «Географія», І місце «Географія» , ІІІ місце «Фізика»
Пашко Вікторія, 8-Б, І-місце «Трудове навчання»
Пономарьова Марія, 8-Б - ІІ місце «Хімія», ІІ місце «Географія»
Пшенична Ангеліна, 8-Б - ІІ місце «Географія», ІІ місце «Географія»
Гурчик Олена, 9 кл – І місце «Українська мова та література», ІІ місце «Російська мова та література», ІІІ місце «Історія»
Даховник Софія , 9 кл - ІІІ місце «Математика»,
Жданова Єлизавета, 9 кл - ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Українська мова та література»
Квочко Юлія, 9 кл - І місце «Російська мова та література»
Новіков Євген, 9 кл - ІІІ місце «Математика», ІІІ місце «Інформаційні технології», ІІІ місце «Англійська мова»
Овраменко Тетяна, 9 кл - І місце «Трудове навчання», ІІ місце «Історія»,
Перепросов Іван, 9 кл - І місце «Історія», ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Російська мова та література»
Циркуль Олексій , 9 кл - ІІІ місце «Математика», ІІІ місце «Англійська мова»
Альохіна Олена, 10 клас, І місце «Історія», ІІ місце «Українська мова та література», І місце «Екологія», І місце «Географія», ІІІ місце «Англійська мова», ІІ місце «Фізика»
Дежкін Давид – ІІ місце «Математика», ІІ місце «Історія», І місце «Хімія»
Мелешко Олександр, 10 клас, - ІІ місце «Економіка», І місце «Історія», ІІ місце «Українська мова та література», І місце «Географія»,
Пилипець Єлизавета – І місце «Історія», ІІ місце «Хімія»
Спесівцев Микола – ІІ місце «Математика», ІІ місце «Інформатика», ІІ місце «Інформаційні технології», ІІ місце «Історія», ІІ місце «Екологія», ІІ місце «Англійська мова»
Тимоник Євген – ІІІ місце «Математика» , І місце «Фізика»
Шутак Ілона - ІІІ місце «Історія», І місце «Хімія»
Демидова Анастасія, 11 кл. – ІІІ місце «Англійська мова»
Дука Вадим, 11 кл – І місце «Хімія»
Кравченко Анна, 11 кл - ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Інформаційні технології», І місце «Екологія», ІІІ місце «Географія»
Курбанова Анастасія, 11 кл – ІІІ місце «Історія»,
Савченко Ерік, 11 кл – ІІ місце «Математика», ІІ місце «Історія», І місце «Англійська мова»
Харкевич Ізабелла, 11 кл – ІІІ місце «Історія», ІІ місце «Українська мова та література»
Черемісов Микола, 11 кл - ІІ місце «Хімія»
Шалько Катерина, 11 кл – ІІ місце «Хімія»
Шкарупа Микита, 11 кл - ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Історія», ІІ місце «Географія», ІІ місце «Англійська мова», ІІІ місце «Астрономія»
Югай Ангеліна, 11 кл - ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Інформаційні технології», ІІ місце «Екологія», ІІІ місце «Географія»