• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Навчання під час воєнного стану

Згідно Указу Президента України №64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" та наступних указів про продовження терміну дії воєєного стану на території держави у приміщенні закладу освіти призупинено навчання .

Навчання учнів провадиться за допомогою технологій дистанційного навчання.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ НАШОГО ЗАКЛАДУ!

Організація навчання у кожному класі здійснюється через створення групи класу в месенджерах або соціальних мережах (в залежності від наявності останніх у батьків та/або дітей). До цих груп також підєднані вчителі-предметники, що викладають у цьому класі.

Організація здобуття освіти за дистанційною формою здійснюється виключно за бажанням батьків учнів. Своєю заявою батьки підтверджують наявність в учня умов для дистанційного навчання в синхронному та асинхронному режимах, зокрема доступу до мережі Інтернет, персонального комп’ютера (з можливістю використання засобів аудіо-, відеоконференцзв’язку). батьки створюють належні та безпечні умови навчання, виховання і розвитку дитини, яка здобуває освіту за дистанційною формою.

Під час сигналу «Повітряна тривога!» учні мають діяти згідно відповідного Алгоритму дій

Освітній процей здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання через електронний портал «Всеосвіта» (електронний журнал і електронний щоденник). Код доступу учень отримує від класного керівника

Освітній процес під час дистанційного навчання організовується за допомогою комунікаційних онлайн-сервісів та інструментів:

- сервіси відеотелефонного зв’язку «Google meet» і ZOOM;

- сервіс інтерактивних занять Google Classroom;

- групи в месенджерах Viber і Telegram, телефонне спілкування.

Педагоги, користуючись академічною свободою, можуть обирати форми, методи і засоби дистанційного навчання, в т.ч. освітні матеріали платформи «Всеукраїнська школа онлайн», освітнього проєкту iLearn, освітніх платформ Prometheus, EdEra, НаУрок, Всеосвіта тощо.

Педагоги несуть відповідальність за зміст матеріалів, які вони пропонують учням.

Кiлькiсть переглядiв: 1009

Коментарi