• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Послуги для людей, що проживають на непідконтрольних територіях держави
Як дитині з непідконтрольної території отримати освіту в Україні?

Школярі, які проживають на тимчасово непідконтрольних Україні територіях, мають можливість здобути загальну середню освіту у Нижньосірогозькому опорному закладі повної загальної середньої освіти в дистанційному форматі , в т.ч. екстерном, із використанням технологій дистанційного навчання (в асинхронному режимі).

По закінченні випускники отримують свідоцтва українського зразку. З ними можна вступати до будь-якого вищого навчального закладу України або світу.

Навчання учнів відбувається у зручній для них формі, діти мають можливість опановувати навчальний матеріал та проходити оцінювання у зручний для них час.

Персональні дані учня захищені від несанкціонованого втручання третіх осіб.

Навчання в екстернатній форміорганізовується згідно розд. ІІ Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0852-19#Text та Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освітиhttps://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0941-20#Text

Чотири кроки для здобуття середньої освіти дистанційно:
Крок 1 Вибери школу

Опорний заклад Нижньосірогозький ліцей надає освітні послуги з отримання початкової (1-4 кл.), базової (5-9 кл.) та повної (10-11 кл.) середньої освіти.

Крок 2 Подай документи для зарахування

Надішліть документи до закладу в електронному вигляді (скан-копію або фотокопію) або факсом на електронну пошту nszosh@ukr.net або месенджером на номер +380663295592

Перелік документів для зарахування на навчання до закладу
 1. написана вручну та просканована заява за зразком (обов'язково вказуйте дійсний номер телефону та електронну адресу на gmail.com або ukr.net) від батьків дитини. Самостійно заяву може написати повнолітня особа (з 18 років).
 2. скан-копії наступних документів:
 • свідоцтво про народження;
 • паспорту одного з батьків, включно з пропискою;
 • документ про освіту за минулий рік (за наявності). (Якщо минулого року ви проходили навчання на непідконтрольній Україні території, то для оцінювання знань буде потрібно написати контрольні роботи за минулий рік);
 • медичної довідки (медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о) - ЗА НАЯВНОСТІ;
 • висновок про комплексну (чи повторну) психолого- педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини )
 1. згода батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних даних їх неповнолітньої дитини (у разі навчання неповнолітньої особи);
 2. згода батьків (одного з батьків) або законних представників на обробку персональних даних.
Примітка:

Персональні дані – ті дані, які містяться у поданих документах.

Обробка персональних даних – використання персональних даних у документації закладу (накази, журнал, графіки занять тощо) та пов’язаної з навчанням дитини статистичної і фінансово-звітної документації

Увага! Подати заяву можна протягом усього навчального року. Особиста присутність дитини та батьків при цьому не обов’язкова!

Крок 3 Навчайся дистанційно

Очікуй на повідомлення від адміністрації школи про зарахування та розпочинай навчання.

Помічник у навчанні – сайт dostupnaosvita.com.ua На сайті – безкоштовні відеоуроки, презентації, тести, перелік додаткових посилань на освітні ресурси. Реєстрація не потрібна! За один навчальний рік можна пройти екстерном кілька класів.

Увага! Дитина може пройти оцінювання за 9 та 11 класи за один рік.

Крок 4 Отримай документ про освіту

Пройди річне оцінювання та державну підсумкову атестацію в школі, отримай документ про освіту державного зразка у кінці навчального року особисто. Результат – документи державного зразка:

 • Свідоцтво про базову загальну середню освіту за 9 клас.
 • Свідоцтво про повну загальну середню освіту за 11 клас.

З документами про освіту державного зразка можна вступати до будь-якого вищого навчального закладу України або світу!

Кiлькiсть переглядiв: 610

Коментарi