На пост президента претендувало чотири кандидати:

Альохіна Олена, Ковтунюк Надія, Герасимова Альона, Пономаренко Євгенія.

Передвиборча програма кандидата на посаду президента Нижньосірогозької ЗОШ Альохіної Олена 8-А клас.

/Files/images/vihovn_zahodi/bBbvNqHy-0s.jpgВсім! Всім! Добрий день!

Мене звати Олена. Мені тринадцять років, навчаюся в 8-А класі Нижньосірогозької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.

На жаль, зі всіма учнями нашої школи я не знайома, але сьогодні рада з вами познайомитися.

Мій девіз – «Більше діла – менше слів».

Коротко про мене:

- люблю брати участь у спортивних змаганнях, різних конкурсах, олімпіадах з різних предметів;

- люблю розповідати різні історії, вчити на пам'ять вірші;

- люблю займатися бісероплетінням.

Хочу вас запевнити в тому, що президент школи – це в першу чергу такий самий учень, як і всі інші, але він повинен знати і розуміти всіх учнів школи без винятку. Влада в його руках – це не є спосіб виділитися. Це величезна відповідальність за благополуччя теперішнього та майбутнього школи і наших учнів. Тому у мене є деякі пропозиції, як зробити наше шкільне життя кращим та цікавішим:

- збільшити фонд бібліотеки ( наповнити його цікавими книгами);

- проводити день народження школи;

- організувати конкурс на кращого фотографа школи;

- проводити комп’ютерні змагання;

- створити книгу рекордів школи;

- створити скриньку пропозицій, щоб кожен учень міг висловити власну думку;

- проводити день боротьби з ненормативною лексикою та суржиком;

- обіцяти відмінити форму я не можу, але можна зробити «відпочивальний день» для учнів і вчителів, коли вони б могли приходити у вільній формі одягу.

Але найголовнішою метою я вважаю – спільними зусиллями всіх нас покращити нашу школу і шкільне життя. Хочу, щоб ми всі разом, гарними оцінками, гарними справами, могли зробити Нижньосірогозьку школу найкращою не тільки в нашому районі, а й за його межами. Тому закінчити свою промову хочу такими словами:

У нас немає «Ти»,

У нас немає «Я»,

«Ми» - єдина школа,

«Ми» - одна сім`я!

Дякую за увагу! Сподіваюсь на вашу підтримку.

Передвиборча програма кандидата на посаду президента Нижньосірогозької ЗОШ Ковтунюк Надії 8-Б клас

/Files/images/vihovn_zahodi/FctIXFsw1MU.jpgПривіт усім!

Мене звати Надія Ковтунюк. Я навчаюсь у 8-Б класі. У мене є досить багато захоплень та досягнень. Зокрема, призові місця на міжнародних конкурсах.

Протягом усього мого навчання у середній та старшій школі я завжди мріяла бути президентом школи. Тепер я маю таку можливість. Я активна та креативна. До усіх доручень підхожу із повною відповідальністю, а кожне завдання викликає у мене потік неймовірних та цікавих ідей.

Якщо ви дасте мені таку можливість – стати президентом, то життя у школі стане ще цікавішим та оригінальнішим.

Мої ідеї з приводу того, як зробити шкільне життя яскравішим:

1. Майстер-класи від учнів.

У нашій школі навчається досить багато талановитих учнів. На цих майстер-класах вони б могли ділитись своїми вміннями з іншими, а також демонструвати свої таланти.

2. Тиждень без нарікань.

Пропоную учням старшої та середньої школи раз в семестр проводити тиждень без нарікань. Суть цієї акції полягає у тому,що учні повинні одягнути на руку фіолетовий браслет,який буде означати те,що вони розпочали «тиждень без нарікань», і цілий тиждень провести у хорошому настрої,без дорікань. Якщо ж учень не зміг це зробити,то він надягає браслет на іншу руку та починає тиждень з початку.

3. Благодійний марафон

На мою думку,у нашій школі потрібно також популяризувати спорт. Тому можна провести благодійний марафон,на якому б учні зібрали благодійні внески на потреби школи. Це чудовий спосіб поповнення шкільної «казни» з користю для здоров’я та настрою.

4. Фотоконкурси

Я вважаю,що у школі можна провести також фотоконкурси на певну тематику. Це було б цікаво багатьом учням,адже фотографією цікавиться досить багато підлітків. На мою думку,це хороша ідея. Тому що таким чином юні фотографи можуть відшліфовувати свої навики.

У мене є ще досить багато ідей, проте листок А4 занадто маленький для цього. Дуже вірю у вашу підтримку і буду дуже вдячна,якщо цього ви оберете мене учнівським президентом!

Передвиборча програма кандидата на посаду президента Нижньосірогозької ЗОШ Герасимової Альони 9-А клас

/Files/images/vihovn_zahodi/NPlOplc5fsw.jpgРазом ми подолаєм всi трудносщi та негаразди.

Про себе: Я, Герасимова Альона. Мені 14 років. Навчаюся в 9-А класі. Подобається працювати в колективі. Легко знаходжу спільну мову з оточуючими. Приймаю активну участь у житті школи. Відповідальна. Чесна.

Позиція: Провчившися в школi дев’ять рокiв я знаю, якi в учнiв є невдоволення. Будучi президентом я втiлю бажання кожного. Я вважаю, що це покращить працездатнiсть нашої школи, кожна дитина буде збиратися в школу з веселим настрєм i в очiкуванi чогось нового. Давайте зробимо роки нашого навчання - незабутнiми!!!!!

План дій:

1. Будемо проводити бiльше конкурсiв, змагань, концертiв – покращимо шкiльне життя.

2. Два рази на рiк проводити “День самоврядування!” в якому учнi старших класiв будуть проводити заняття (для того щоб спробувати себе в ролi вчителя).

3. Створення лIтопису школи (в якому 5-11 класи по черзi щотижня будуть записувати про останні новини, змагання та олімпіади, про життя школи).

5. Організовувати благодійну допомогу дитячому садку.(збирати iграшки, книги, та дарувати дiтям радiсть).

7. Щотижня організовувати дискотеки.

8. Зробити скриньку скарг та пропозицій (Буде дуже добре, якщо кожен зможе писати скарги та пропозиції - анонімно)

10. Озеленити шкiльне подвiр’я квiтами та деревами.

11. Кожного року органiзовувати «Хеллоуін»

12. Бiльше органiзувати екскурсiйних поїздок.

13. Я обіцяю активно брати участь у відстоюванні прав та інтересів учнів школи. У всіх складних ситуаціях між учнями та вчителями знаходити компроміс, щоб у школі підтримувалося взаєморозуміння і взаємоповага вчителів та учнів !

МИ РАЗОМ ЗРОБИМО ШКОЛУ КРАЩОЮ!!!!!!!!!!!!!!

Передвиборча програма кандидата на посаду президента Нижньосірогозької ЗОШ Пономаренко Євгенії 9-Б клас

/Files/images/vihovn_zahodi/z87mtGf9mZw.jpgЯ, Пономаренко Євгенія Геннадівна, учениця 9-Б класу балотуюсь на пост Президента школи, з метою донесення та реалізації учнівських ідей на благо школи.

Моє завдання як президента – бути посередником між учнями та керівництвом школи.

Трохи про себе: я активна, комунікабельна, спортивна, легко знаходжу спільну мову, ставлю перед собою реальні цілі, яких завжди досягаю.

Позиція: навчаючись у школі 9 років, знаю добре проблеми та бажання учнів. Якщо хоча б частина із них буде втілена, на мою думку, це покращить працездатність учнів, підвищить рівень поваги до школи, навчання проходитиме в чудовому ритмі та гарному настрої.

У своїй передвиборчій програмі не планую чогось обіцяти, а хочу запропонувати план заходів, реалізація яких буде корисною учням та буде спрямована на процвітання школи.

План дій:

· Для відкриття творчих талантів учнів – фотовиставка на тему «Безтурботні шкільні будні». Таким чином ми відкриємо для школи як нових фотографів, так і веселі елементи навчального процесу.

· Спортивні змагання з оригінальних видів спорту (Алтимат фрізбі, бадмінтон, скейтбординг, флорбол). Це внесе різноманіття до звичайної фізкультури та типових змагань.

· Організація заходів,які допоможуть учням та вчителям відновити традиції українського народу («Андріївські вечорниці», «Маланка», тощо).

· Свідома екологія – проведення майстер класів залученими спеціалістами, які навчатимуть розприділяти побутові відходи та робити з них оригінальні прикраси/іграшки/елементи декору.

· Щомісяця «Вільний літературний мікрофон». Учні, які пишуть власні вірші, будуть вчитися озвучувати їх на публіку та навчатимуться отримувати конструктивну критику; або ж читатимуть вірші конкретного письменника (наприклад, день Сергія Жадана).

Буду рада приймати від вас пропозиції та побажання. Сподіваюсь на підтримку та розуміння. Разом ми зробимо навчальний процес цікавішим та веселішим!

Кiлькiсть переглядiв: 1342

Коментарi