• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Шкільне життя
/Files/images/2 разом.JPG/Files/images/сайт1.jpg/Files/images/3 танок 4 а.JPG/Files/images/4 танок 4 б.JPG/Files/images/5 японія 1.JPG/Files/images/5 японія4.JPG

З 13 по 24 березня в школі пройшла декада початкової школи/ Метою була активізація методичної роботи, розвиток творчої діяльності, професійної майстерності та компетентності педагогів; створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів; обмін педагогічним досвідом.

Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. При складанні плану заходів вчителі врахували побажання та інтереси дітей. Для цього ми організували «Ярмарку цікавих ідей» і в кожному класі «Скриньку побажань». Для учнів було дуже важливо те, що вони були ініціаторами якоїсь вікторини, конкурсу чи гри.

Девіз Тижня початкової школи:

«Кожній дитині – світло знань,

Кожній дитині - можливість творити,

Віру у сили свої без вагань –

Радість у цьому світі жити!»

Кожен день декади відповідав темі.

1 день – день відкриття декади. В цей день головою МО вчителів початкових класів було організовано для всіх учнів справжнє свято, яке допомогло створити атмосферу радості, насолоди від творчості. Казкові герої Буратіно та Мальвіна все ж таки змогли золотим ключиком відкрити декаду початкових класів хоч як баба Яга цьому перешкоджала. А весняні квіточки були окрасою свята, гарно танцювали, оголосили назву кожного дня та завдання.

/Files/images/1буратіно.JPG

Описание: F:\Тиждень\фото відкриття декади\P3130032.JPG

2 день – день України. Цього дня було організовано виставку малюнків «Я люблю Україну», конкурс читців «Україна рідний край» та було проведено флешмоб «Одягни вишиванку, затанцюй гопак.

Описание: F:\Тиждень\фото звіт\1.JPG Описание: C:\Users\Admin\Desktop\DSCN1540.JPG

3 день – день Японії. Гаврилова О.М. підготувала розповідь загального характеру про унікальну країну Японію, її звичаї, освіту, національний одяг, харчування та види боротьби. Учні 3-А класу (кл. керівник Смірнова О.В.) розказували вірші японською мовою, розігрували діалоги, показали гарний ніжний японський танок. Запрошена мама Гритчина О.В. показала майстер-клас по виготовленню орігамі «Жабка». Учні 4-Б класу (кл. керівник Полєжаєва Н.В.) докладніше розказали про види японської боротьби, показали свої досягнення в боротьбі та затанцювали запальний японський танок борців. Також були показані майстер-класи й в інших класах: у 1-А орігамі «Квітка», у 1-Б орігамі «Журавлик», у 4-А орігамі «Журавлик» та виготовили гілочки сакури.

Описание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1572.JPGОписание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1569.JPG Описание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1575.JPG

Описание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1557.JPGОписание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1562.JPG Описание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1574.JPG

4 день – день здоров’я і спорту пройшов корисно та весело. Учні 2-А класу дізналися більше про те, як зберегти зуби здоровими, а учні 2-Б класу під час інтерактивної гри «Як не захворіти на грип» формували вміння приймати рішення щодо збереження і зміцнення власного здоров’я в екстремальних ситуаціях, виховували свідоме ставлення до власного здоров’я, прислів’я та приказки про здоров’я згадали учні 3-В класу, учні 4-Б класу провели змагання «У здоровому тілі – здоровий дух», діти змагалися в спритності, силі та швидкості в естафетах, а перемогла – дружба. «Веселі старти» пройшли між учнями 3-А та 3-Б класів, а рухливі ігри на свіжому повітрі принесли величезне задоволення наймолодшим школярам 1-Акл та 1-Бкл.Описание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1581.JPG. Описание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1590.JPG Описание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1591.JPG

Описание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1615.JPG Описание: F:\Тиждень\Новая папка\DSCN1635.JPG

5 день – «У дружбі наша сила!» - девіз 5 дня, дня дружби. Цей день пройшов насичено та цікаво для кожного класу. Так учні 2-А класу здійснили гру-подорож: «Що означає бути добрим», класний керівник 2-Б класу Гаврилова О.М. провела з учнями гру-бесіду: Немає друга – шукай, знайшов – бережи», що таке вірна дружба дізналися учні 3-А та 3-Б класу в ході усного журналу: «Про вірну дружбу», учні 3-В класу разом з героями казки «Лисичка та Журавель» зрозуміли, хто такий справжній друг. Учні 4-А класу показали інсценізацію вірша «Справжні подруги», учні 4-Б класу переглянули мультфільми про дружбу.

6 день – день природи. У цей день наймолодші учні нашої школи виходили в парк та підгодовували птахів, з учнями 3-В класу був проведений Усний журнал: «Я – краплинка природи», з учнями 4-А класу класний керівник Піун Н.В. провела вікторину ««Знай природу рідного краю», а учні 4-Б класу переглянули презентацію «Природа України», яку підготувала для них Полєжаєва Н.В.

Описание: C:\Users\Admin\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\DSCN1756.jpg

7 день – день казки. Незабутнє враження справив на дітей День казки. Цього дня було організовано для дітей фестиваль казок. Майже всі класи прийняли в ньому участь та показли казки. Найменші школярі, учні 1-Б класу показали казки «Колосок» та «Колобок», учні 2-А класу показали казку «Рукавичка», учні 2-Б класу - казку «Солом’яний бичок», учні 3-А класу – «Пан Коцький», учні 3-Б класу – «Бабусина пригода», а учні 1-А класу приймали участь у вікторині «З якої казки?»

Описание: F:\Тиждень\фото звіт\колосок.JPGОписание: F:\Тиждень\фото звіт\колобок.JPG Описание: F:\Тиждень\фото звіт\рукавичка.JPG Описание: F:\Тиждень\фото звіт\соломяний бичок.JPG

Описание: F:\Тиждень\фото звіт\пан коцький.JPG Описание: F:\Тиждень\фото звіт\бабусина при года.JPG

8 день – день творчості. Класний керівник 2-А класу Дубенко Н.В. під час бесіди «Діло майстра величає» дала учням поняття про те, що праця є необхідною складовою людського життя; розвивала бажання трудитись, вміння перетворювати працю на радість. У 3-В класі в ході виховної години «Мої захоплення» діти поділилися своїми захопленнями, розказали про свої вподобання. І зробили виставку поробок учнів.

Описание: F:\Тиждень\фото звіт\поробки.JPG

9 день – день книги. Цього дня 1-Б клас попрощався з букварем на святі «Прощай, Букварику», учні 2-А класу ознайомилися із правилами користування книгами, зрозуміли що книга займає велике значення в житті людини та треба більше читати під час бесіди «Книжка – добрий, мудрий друг». Учні 2-Б класу відкрили Книжкову лікарню» та полікували свої підручники. І учні 4-А та 4-Б класів інсценізували казки.

Описание: F:\Тиждень\фото звіт\8.1. прощання з букварем.jpg Описание: F:\Тиждень\фото звіт\книжкова лінарня.JPG Описание: F:\Тиждень\фото звіт\8.2. казка.JPG

10 день – день ерудитів. Цей день був присвячений розвитку мислення, мовлення та творчих здібностей дітей. У 2-А класі відбувся конкурс ерудитів «Юні читайлики», під час якого кл. керівник Дубенко Н.В. виховувала інтерес до читання та шанобливе ставлення до книжок. Кл. керівник 2-Б класу зі своїми учнями провела вікторину «Найрозумніший», під час якого розвивала інтерес до навчання, допитливість, допомагала дітям розкрити такі якості як кмітливість, спостережливість, винахідливість. Учні 3-В класу розгадували кросворди, а учні 4-Б класу розв’язували цікаві задачі. В кінці дня Голова МО вчителів початкових класів підвела підсумки роботи декади та нагородила найактивніших учасників.

Декада початкової школи закінчилася, але продовжуватиметься праця вчителів, які пробуджують у дітей бажання творити і пізнавати навколишній світ.

На захисті рідної землі. Зустріч з воїном АТО.

Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, але він проявив свій незламний дух. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Сили АТО намагаються протистояти терористам.

З метою виховання глибоких патріотичних почуттів, вдячність тим, хто віддав життя за цілісність держави, а також у прагненні підтримати наших відважних воїнів у 5-А класі (кл. керівник Герасимова Л.В.) було організовано зустріч із воїнами АТО. Діти розповіли про випускників школи, переглянули презентацію про наших військових, які охороняють рубежі нашої держави. Вшанували хвилиною мовчання воїнів-земляків, які з честю виконали головний обов’язок чоловіків – захист рідної землі.

Учасник АТО Венгловський Микола розповів про відважність наших бійців на Сході та побажав усім присутнім мирного неба над головою.

/Files/images/ьи.jpg

/Files/images/SAM_3708.JPG

04 грудня у 1-Б класі пройшло свято «100 днів дитини в школі».

На святі були присутні директор школи Ковальчук Л.В., заступник директора з виховної роботи Морозова О.В., голова МО вчителів початкових класів Піун Н.В., батьки. Усі зібралися для того, щоб відсвяткувати разом із учнями маленький ювілей – 100 днів навчання у стінах рідної школи. Непомітно і швидко минає час. Зовсім недавно ці діти були ще дошкільнятами, ходили до дитячого садка. А тепер – вони члени великої й дружної шкільної родини. Це найперше свято, мабуть тому воно таке важливе. 100 днів у школі для декого збігли як один тиждень, а для інших – ціла вічність. За цей час, що діти в школі, вони стали справжніми першокласниками, усвідомили, що навчання – важкий труд. Під час проведення свята учні розповідали вірші про школу, про однокласників, співали шкільні пісні, танцювали запальний танок. До них в гості приходили казкові герої Шапокляк та Лінь. Класний керівник Гаврилова О.М. за мету проведення свята поставила виховувати позитивне ставлення до школи, до навчання, доброзичливість до однокласників, повагу до вчителів, розвивала в дітей сценічну культуру, дисциплінованість творчі можливості учнів. В кінці свята директор школи вручила всім учням Посвідчення першокласника. Тепер вони справжні школярі!

/Files/images/P4102525.JPG
10 квітня відбувся районний фестиваль дружин юних рятувальників – пожежних. Команда нашої школи також брала участь у цьому заході. Юні пожежники гідно відстоювали честь школи. Учасники відповідально поставилися до цієї справи: вчили слова, знаходили атрибути. Свято видалося на славу - наша агітбригада стала переможцем та нагороджена грамотою за І місце.

/Files/images/P4102521.JPG

Ми учасники ІІ - го етапу творчого конкурсу патріотичної пісні серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів . У номінації колективне виконання приймали участь Гришко Аліна, Лобачук Юлія, Корнієнко Вероніка./Files/images/DSC01932.JPG

3 1 по 30 квітня у всіх населених пунктах стартував Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», який є програмою Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з облаштування та упорядкування спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення.

У нашій школі така акція вже стала традиційною . Учні разом з педагогічним колективом висаджували саджанці дерев та упорядковували спортивні майданчики школи. Що ж стосується спортивно-масової роботи, то у рамках місячника було проведено Всесвітній день здоров'я, мета якого - широке залучення до фізкультури і спорту. В рамках запланованих заходів відбулися змагання з волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики, в яких брали участь учні та вчителі школи.

Крім того , хочеться додати, що саме від кожного з нас залежить те яким буде рідне село: гарним, упорядкованим чи неохайним та занедбаним. Це стосується і місць для зайняття фізичною культурою та спортом. Тож, жителі району, шановна молодь! Приєднуйтесь до проведення Всеукраїнського місячника "Спорт для всіх – спільна турбота" у Нижньосірогозькому районі. районі! Будьте активними і життя стане значно кращим!

/Files/images/P4072461.JPG

22 квітня в Нижньосірогозькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася шкільна лінійка Пам’яті до дня Чорнобильської трагедії. Учні 11-А класу підготували стіннівки та інформаційний блок про причини і наслідки однієї з найбільших екологічно-соціальних катастроф, спричиненої вибухом і подальшим руйнуванням 4-го енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року. Вчитель географії Пендак Л.С. згадала про чорнобильців – земляків, які в екстремальних умовах працювали в ядерному пеклі, не зважаючи ні на що, навіть на власне життя і здоров я. Вшанували керівників районної організації чорнобильців Воловича В.Т. та Кривенко Л.М , яких вже немає з нами. Побажали здоров’я та успіхів всім землякам-чорнобильцям нашої рідної Сірогозщини. Урятований світ – найкращий пам’ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Тож запалімо поминальну свічку 26 квітня. Хай полум’я свічок у наших душах зіллється в одне полум’я віри у краще майбутнє нашої країни. Сьогодні ж ми покладаємо квіти до пам’ятника «жертвам Чорнобильської катастрофи», вшановуючи героїзм і самозречення наших земляків./Files/images/19861.jpg

Здавалося, все далі віддаляється в часі ця священна дата – 9 травня 1945 року. І постає запитання: як розповісти дітям про ту Велику війну? Як донести їм суть, виховуючи почуття гордості, співчуття, патріотизму, поваги? На них в повній мірі відповіли педагоги Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів , організувавши заходи присвячені Дню Перемоги.

Класні керівники провели години спілкування «Дорогами війни», «Збережемо пам'ять про подвиги», « Херсонщина в роки війни», «Велич народного подвигу», «Не згасити вогонь пам′яті» тощо.У фоє школи організований конкурс – виставка плакатів « “Минуле стукає в серця!”

Шкільний бібліотекар Куца Т.І. провела тематичні бесіди та перегляд книжкових виставок з учнями 1- 11 класів « Шляхами подвигу і слави»,

« Вічна слава героям».

Вчитель історії Дежкіна О.В. підготувала екскурсійний маршрут для учнів школи в шкільному музеї бойової слави.

Дуже емоційно на шкільному стадіоні пройшла спортивна спартакіада

« Салют , Перемозі!» . Минають роки , але пам'ять про тих, хто власним життям здобув перемогу завжди житиме в серцях нащадків.

/Files/images/P5082758.JPG

Новорічні та різдвяні свята - найбажаніші й улюблені дітлахами. Цілі і завдання організаційно-масової роботи в цей період - з'єднати виконання науково-пізнавальних програм і практикумів з розважальними заходами, екскурсіями;зробити життя дітей під час шкільних канікул змістовним і цікавим , створити сприятливу святкову атмосферу дружби і доброзичливості.

Новорічні заходи в школі , згідно народних традицій та традицій закладу, розпочалися святом «Диво від Святого Миколая», яке було підготовлено учнями 2-А та 3-А класів ( класні керівники Піун Н.В.,Кальян Т.М.) .

Проведено виставку-конкурс новорічно-різдвяних композицій в рамках Всеукраїнської акції «Збережемо зелену красуню», в якій взяли участь всі класи школи.

Для успішного здійснення новорічних заходів, заздалегідь було оформлено шкільні коридори, класні кімнати, актовий зал для приємного перебування учасників новорічних дійств, покращення їх емоційного стану, отримання задоволення.

Цікаво пройшли масові заходи: «Мандрівка в світ новорічної казки», Новорічний КВК. Дуже весело, з великим захопленням проводилися спортивні змагання, зимові розваги на свіжому повітрі.

Не залишилась поза увагою і практична робота, яку проводили класні керівники та керівники гуртків зі своїми учнями : виготовлення новорічних прикрас, поробок з природного матеріалу.

З 23 по 28 грудня всі учні школи стали учасниками новорічної казки яку підготували лідери учнівського самоврядування. Театралізація пройшла дуже весело і цікаво, діти презентували свої новорічні костюми, танцювали і співали, вітали дітей зі святом, читали вірші.

Вже стало традицією кожної зими організовувати за кошти батьків автобусну екскурсію до Херсона . Дуже цікаві та пізнавальні розваги та екскурсії були підготовлені Обласним Центром туристсько- краєзнавчої творчості : екскурсія на МЧС, відвідування вистави в драмтеатрі

« Подарунок для Діда Мороза» тощо.

Сподіваємось, що заряд веселого духу та бадьорості, отриманий від зимових канікул, збережеться у дітей надовго. Отже зимові канікули – час відпочинку, який підготував учнів нашої школи до успішного навчання у ІІ семестрі.

День здоров'я /Files/images/PB275247.JPG

Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, охорона здоров'я людини. Вирішення проблеми збереження власного здоров'я закладено у самій людині, у знанні та розумінні нею проблем формування, збереження, зміцнення і відновлення його, а також в умінні дотримуватися правил здорового способу життя. Діти повинні усвідомлювати, що майбутнє кожного, як і держави в цілому – за здоровими поколіннями, бо фізично і морально здорова людина здатна творити і приносити користь іншим людям.

Згідно річного плану роботи школи на 2014-2015 н.р. в квітні місяці в нашій ш/Files/images/P4076913.JPG

колі було проведено День Здоров’я , присвячений Всесвітньому Дню Здоров’я (7 квітня). Розпочався цей день з тематичної лінійки на якій лідери учнівського самоврядування розповіли багато корисних порад про здоровий спосіб життя, та небезпечність шкідливих звичок, провели з учнями вікторину про лікарські рослини. В цей день проведено виховні бесіди з метою пропаганди здорового способу життя та про шкідливі звички школярів, а також в актовій залі проведено змагання серед учнів 6-х класів

« В зоровому тілі – здоровий дух». Шкільний бібліотекар Куца Т.І. провела для учнів 1-4 класів виховний захід « Подорож країною здоров’я».

Жахіття під назвою СНІД

1 грудня увесь світ відзначає День боротьби зі СНІДом. Цей день відзначається щорічно, починаючи з 1 грудня 1988 року, та має на меті звернути увагу суспільства на цю проблему, згадати про те, яку серйозну загрозу несе вона для життя людей. В нашій школі традиційно всі заходи відбулися із символом – червоною стрічкою. День розпочався з тематичної лінійки на яку завітала спеціаліст І категорії відділу соціальної роботи РЦСССДМ Жукова Інна Володимирівна. Вона розповіла учням про поняття ВІЛ/СНІДу, шляхів передачі, симптомів, інфекцій систем органів, про діагностику та профілактику ВІЛ/СНІДу, шляхи передачі ВІЛ від однієї людини до іншої, толерантні відносини до ВІЛ-позитивних людей.

У всіх класах пройшли години спілкування на тему: «ВІЛ/СНІД і сьогодення»,«Знай більше – будь в безпеці».

З цікавістю учні слухали розповіді лікаря-інфекціоніста Василенка Віктора Гавриловича та лікаря –дермотолога Пономаренко Олену Миколаївну .

На завершення учням продемонстровано відеофільм, головною думкою якого є необхідність особистого внеску кожного для ефективного протистояння поширенню ВІЛ/СНІДу. А цей особистий внесок полягає в прихильності здорового способу життя, в проявах розуміння, сміливості, терпимості, милосердя і співчуття до тих, хто вже хворий.

Звоник знов до школи скликав нас!!

Вересень починається святом першого дзвоника – Днем знань, справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. 1 вересня учні , вчителя , гості Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися на урочисту лінійку. Найпочесніше місце цього дня належало першокласникам. Сьогодні колишні малюки уперше сіли за парти, ввійшли до учнівської родини. Але це особливо хвилюючий і важливий день і для випускників, адже вони востаннє зустрічають свято першого дзвоника.

Участь у заходах присвячених Святу першого дзвоника взяли гості :

- Голова Нижньосірогозької районної ради- Яців І.Г;

- керівник апарату райдержадміністрації – Кишкань В.В.;

- селищний голова- Грушко О.Ф.

- депутат обласної ради, головний лікар ЦРЛ- Гомон Г.І.

- начальник Нижньосірогозького РС ГУ ДСНС України у Херсонській області підполковник служби цивільного захисту - А.М.Конюх.

Вітаючи педагогів, учнів та їх батьків з початком нового навчального року, голова районної ради сказав , що керівництво нашої держави покладає великі сподівання на освіту, бо становлення кожної людини проходить через навчання, і саме від того, який багаж знань, умінь виносить вона в своє доросле життя, багато в чому залежить її подальша доля.

Користуючись нагодою, Іван Григорович виразив слова щирої вдячності педагогам, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.

Зі святом першого дзвоника та Днем знань школярів та їх батьків також привітала директор школи Клочко О.А. Вона висловила щиру вдячність за підтримку голові районної ради Яціву І.Г., голові райдержадміністрації Павлову П.С., начальнику відділу освіти С’єдіній О.В., які допомогли розпочати роботу по енергозбереженню приміщень нашого навчального закладу - заміні вікон. А також за придбання сучасної музичної апаратури подякувала селищному голові Грушку О.Ф.. Виразила слова подяки голові батьківського комітету Кузнєцовій В.В. та всім батькам за неоціненну допомогу по ремонту та облаштуванню шкільних приміщень, випускникам 11-А,Б класу та їх батькам за подарунок школі – гарні штори для актового залу.

/Files/images/P9013663.JPG

Цього року це особливе свято . Воно проходить в 25 -й рік незалежності України. Учні школи присвятили свій флеш-моб саме цій події. І за давньою традицією розпочався навчальний рік срібним голосом шкільного дзвоника.

Фестиваль козацької слави

В рамках Місячника козацької слави учні нашої школи прийняли активну участь у фестивалі козацької слави . Нехай вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво є, як і є в кожній людині прагнення до вільного та незалежного життя. Школярі та вчителі гарно підготувалися до свята.

У фестивальний день присутні мали можливість відчути себе справжніми нащадками козацького роду, адже у програмі свята відбулися козацькі забави, дійства,театралізація ,танці та пісні.

У актовій залі були облаштовані козацькі курені та експонати побуту часів доби козацтва.

Захід нікого не залишив байдужим. Впродовж усього дійства в залі вирували почуття палкого патріотизму. Зі сцени лунали заклики до об’єднання, слова любові до рідного краю. Світлини на екрані, які супроводжували виступи учасників, нагадали про добу козаччини.

Першу частину конкурсу відкривали учні 1-4 класів. Учні демонстрували глядачам як запорізькі козаки не тільки вміли захищати рідний край, показуючи свою відвагу, сміливість, витримку, а й у вільний час вони розважались, граючи у різні ігри і забави.

Виступ учнів 5-11 класів був не менш вражаючим. В залі лунали козацькі пісні які є найдавнішими за походженням і саме вони відтворюють внутрішній духовний світ, думки і почуття, неспокійного козацького життя, передають романтику козацької волі.

На фестиваль завітало багато гостей,а особливими гостями був гурт» Сокіл» районного будинку культури. Учасники гурту заспівали гарну козацьку пісню.

Кульмінацією фестивалю була сучасна пісня –заклик до миру і єдності

« Примиріться брати» у виконанні ансамблю вчителів.

Фестиваль, який було вдало започатковано, обіцяє стати доброю традицією нашої школи .

Велика вдячність усім дітям, батькам, класним керівникам, учителям, які долучилися до створення цього свята національного піднесення й патріотизму! Слава Україні! /Files/images/DSC_0548.JPG/Files/images/DSC_1089.JPG

Конкурс "Здай кров заради життя"

Відповідно до плану заходів Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Серце до серця" був проведений Міжнародний українсько-литовський конкурс "Здай кров заради життя" в якому прийняли участь учні нашої школи Кеделідзе Карина та Шутак Ілона./Files/images/eU9m8mex3ro.jpg

Відкриті уроки у початкових класах.

В рамках декади початкових класів вчителями школи були проведені відкриті уроки.

Кальян Т.М. у 1-А класі провела урок природознавства на тему: Тварини. Дикі тварини рідного краю (комахи, риби, птахи, звірі). Особливо цікаво пройшла гра «Розфарбовка» на визначення живої чи неживої природи, в ході якої учні розвивали навички роботи в парах./Files/images/1 -А.JPG

Чебукіна Г.В. у 1-Б класі провела урок математики на тему: Утворення числа 100. Додавання і віднімання десятками. На ряду з навчальною метою вчитель ставила за мету прививати позитивне ставлення до предмета, чого і було досягнуто. Адже в кінці уроку була проведена рефлексія і діти показали мімікою про роботу самого себе на уроці.

/Files/images/1-б.jpg

Дубенко Н.В. у 2-А класі провела урок літературного читання на тему: Позакласне читання: «Від маленького Тарасика – до великого Тараса». Урок був побудований у формі усного журналу, протягом якого Наталя Володимирівна знайомила учнів з життєописом великого сина українського народу, виховувала любов і повагу до спадщини, яку залишив Кобзар.

/Files/images/2-А.JPG

Гаврилова О.М. у 2-Б класі провела урок літературного читання на тему: Іван Франко (про нього), І.Франко «Лисичка». Вчителька ознайомила учнів із жанром літературної казки, вчила виділяти в тексті дійових осіб, давати їм характеристику, використовувала на уроці різні форми роботи (роботу в парах, в групах, інсценування), через зміст казки виховувала почуття товарискості, бажання допомагати, гостинність, порядність.

/Files/images/2-Б.JPG

Смірнова О.В. у 3-А класі провела урок образотворчого мистецтва на тему: Пейзаж. Уявний краєвид. На цьому уроці Олена Вікторівна ознайомила учнів з видами пейзажу, навчила відтворювати плановість розміщення об’єктів у просторі шляхом загороджування, ознайомила з художниками рідного краю та зарубіжними, розвивала вміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва, формувала естетичні почуття, творчість та смак учнів.

/Files/images/3-А.JPG

Смірнова О.В. у 3-А класі провела урок образотворчого мистецтва на тему: Пейзаж. Уявний краєвид. На цьому уроці Олена Вікторівна ознайомила учнів з видами пейзажу, навчила відтворювати плановість розміщення об’єктів у просторі шляхом загороджування, ознайомила з художниками рідного краю та зарубіжними, розвивала вміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва, формувала естетичні почуття, творчість та смак учнів.

/Files/images/3-Б.JPG

Піун Н.В. у 4-А класі під час уроку природознавства на тему: Чорне і Азовське моря розповіла учням про Чорне та Азовське моря, розвивала мислення, комунікативні навички, уміння працювати з картою, виховувала бережливе ставлення до навколишнього середовища.

/Files/images/4-А.JPG

Полєжаєва Н.В. у 4-Б класі провела урок літературного читання на тему: Урок-діалог: «Отак би й слухав про царя Султана». На ньому змогла зацікавити учнів змістом казки, привернути увагу до засобів створення поетичних образів; формувала поняття «ілюстрація», розвивала творчі здібності дітей через театралізацію, збагачувала словниковий запас учнів. Наталя Василівна велику увагу приділила виховній меті: через текст казки виховувала доброзичливе ставлення до оточуючих, бажання творити добро, засуджувати жорстокість, заздрість, ненависть.

/Files/images/4-Б.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 735

Коментарi