Увага! Новий навчальний рік!

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» структуру навчального року та строки проведення канікул встановлюють загальноосвітнінавчальні заклади за погодженням з відповідними органами управління освітою. Тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів.

Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 за № 157/26602, перелік предметів для проведення державної підсумкової атестації для учнів початкової, основної та старшої школи, форму та терміни проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

Вручення документів про освіту планується провести для випускників 9-х класів 8 – 9 червня, 11-х класів – 28 – 29 травня.

Рішення про доцільність проведення навчальної практики та навчальних екскурсій загальноосвітні навчальні заклади приймають самостійно.

Канікули!

Усі люблять канікули, тому що під час канікул можна відпочити і добре провести час. Можна робити, що хочеш, не потрібно рано вставати, і не потрібно робити домашні завдання. Можна подорожувати, займатися улюбленими видами спорту або іншими захопленнями.

І от настали теплі сонячні дні, яких ми так чекали весь рік! Кожен з нас збирав неймовірні задуми та ідеї, і відкладав їх на «завтра». Але ось настало літо, а прагнення і мрії кудись випарувалися, стало нудно й сумно. Чим зайнятися влітку підлітку? Дане питання напередодні канікул хвилює багатьох батьків, студентів і старшокласників. Для того щоб переживання і тривоги зникли, і які настали канікули не перетворилися на рутину, ми вирішили запропонувати вам кілька ідей літнього :

Поїздка на море, дачу, турбазу, в оздоровчий чи шкільний табір відпочинку і т.д.

Пікнік, риболовля, похід на природу з друзями або всією сім’єю.

Спекотні дні — це відповідний привід для відвідування пляжу або басейну.

Похмурі літні деньки — це гарний час для читання цікавих книг. Адже начитаність цінувалася у всі часи, вона допомагає в спілкуванні на будь-які теми, а також перетворює звичайну людину в цікаву особистість.

Регулярні заняття будь-яким видом спорту і здоров’я збережуть, і фігуру витонченою зроблять. Кожен може вибрати те, що йому до душі: футбол, баскетбол, плавання, аеробіку, легку атлетику, фітнес, гімнастику, паркур і багато іншого.

Відвідування танцювального гуртка чи імпровізація під музику в домашніх умовах також хороший варіант активного проведення часу.

Катання на велосипеді — це і розвага і, звичайно ж, чимала користь.

Хоббі до душі, наприклад, можна захопитися фотографією або малюванням як звичайним, так і графіті. Це і кругозір допоможе розширити, творчі здібності розвине, та і в майбутньому дохід принесе.

Любителі проводити час за комп’ютером можуть спробувати себе у створенні власного сайту або блогу, також можна зайнятися вивченням графічних програм.

Навчитися чомусь новому, наприклад, грі на гітарі, співу на іноземній мові, фокусів, в’язання або вишивці, катання на роликах і бісероплетіння. Також можна зайнятися орігамі або навчитись робити сюрікен.

Створення будь-якого «шедевру» своїми руками: написання збірки віршів власного твору, виготовлення колекції дерев’яних, глиняних фігурок або оригінальних подарункових фоторамок, монтаж фільму про себе і свою сім’ю, фотоколаж, мем і т.д

Вивчення повадок, дресирування і догляд за домашнім вихованцем.

Цікаві спортивні ігри з друзями: гольф, городки, крокет, вуличний баскетбол.

Для дівчат з’являється величезна кількість вільного часу для догляду за собою (практика в нанесенні макіяжу, манікюру, масок, створенні зачісок).

Культурна програма: відвідування музеїв, виставок, похід у кінотеатр або на концерт.

Якщо Ви вже знає, чим він буде займатися в майбутньому, то канікули це чудовий період для освоєння нових знань і умінь. А тим, хто ще зі своєю професією не визначився, також можна пошукати собі справу до душі — Тимчасове працевлаштування кур’єром, помічником журналіста, масовиком витівником, озеленювачем, розповсюджувачем листівок і брошур.

(Не секрет, що сьогодні достатня кількість підлітків мріють про підробіток в період літніх канікул. Їхнє бажання важливо підтримувати і всіляко їм допомагати. Захоплений роботою підліток вже точно не буде тинятися вулицями без діла, а дізнавшись ціну грошам ще в юності, буде ставитися до всього з відповідальністю і серйозністю.). Та порадьтесь з батьками — обговоріть спільно всі «за» і «проти». При цьому потрібно врахувати велику кількість факторів: бажання, необхідність, можливу шкоду, заходи безпеки, ступінь зрілості та багато іншого.)

Дорогі наші випускники!Найцінніше для кожного вчителя - це благополуччя його учнів. Віддаючи, вам, дорогі діти, материнське тепло, частину свого серця, своєї душі, ми виховували вас національно свідомими патріотами, здібними займати в житті активну громадську позицію. Тож боляче й гірко бачити, як до суспільного протистояння, яке набуло критичної напруги, залучають молодь, намагаються поставити у вир розбрату учорашніх сусідів по шкільній парті, випускників однієї школи. Протистояння і розбрат – це не ваш шлях, хто б вам його не нав’язував!
Дорогі наші діти! Ви, для кого найцінніше у світі дружба, які завжди бережливо ставилися до шкільного майна, дбали про чистоту та порядок на шкільному подвір’ї, не дасте ніяким політичним силам втягнути себе до участі в погромах, безчинствах на Херсонській землі. Насильство, завдання фізичного болю, а найстрашніше – замах на людське життя - ніколи не приведуть до миру та злагоди. Дослухайтесь до нас і як до вчителів, і як до матерів та батьків, яким не байдужа доля своїх дітей. Ваше здоров’я і життя, ваші таланти та здібності знадобляться для розбудови і для подальшого розквіту єдиної незалежної України.
Шановні учні! справа ви побачите підрозділи з інформацією для вас.

МИ ЦІКАВИМОСЯ ВАШОЮ ДУМКОЮ! Коментуйте, і ми будемо змінювати наш сайт на краще))

/Files/images/912_osn.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 2173

Коментарi